loading...
شورای اسلامی دهستان میرآباد بمپور
عبدالحمید خدایاری بازدید : 339 چهارشنبه 28 مرداد 1394 نظرات (0)

با سلام و استعانت از ایزد متعال

در تاریخ بیست و دوم مردادماه 94  شورای اسلامی میرآباد جهت تعیین دهیار روستا ،تشکیل جلسه داد که پس از بحث و تبادل نظر با اکثریت آرا آقای محمد امیریان فرزند مولابخش با مدرک فوق دیپلم سخت افزار کامپیوتر به عنوان دهیار انتخاب و  جهت صدور حکم به بخشداری بمپور معرفی شد . برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون در انجام وظایف محوله را داریم .

عبدالحمید خدایاری

رئیس شورای اسلامی میرآباد بمپور

عبدالحمید خدایاری بازدید : 329 چهارشنبه 27 خرداد 1394 نظرات (1)
مصوبه سال 94 هيئت وزيران در زمينه مديريت پسماند

فایل پی دی اف مصوبه هیئت وزیران را با کلیک بر روی لینک زیر دانلود نمایید

 


دانلود مصوبه هيات وزيران در زمينه مديريت پسماند

عبدالحمید خدایاری بازدید : 414 دوشنبه 05 آبان 1393 نظرات (0)

اصلاح آیین نامه اجرایی تشکیلات، انتخابات داخلی و امور مالی شوراهای اسلامی روستا و نحوه انتخاب دهیار
شماره212863/ت37723ک 27/12/1386
وزیران عضو کمیسیون سیاسی ـ دفاعی هیئت دولت در جلسه مورخ 17/11/1386 بنا به پیشنهاد شماره 61/6/1/33926 مورخ 20/3/1386 وزارت کشور و به استناد ماده (98)
اصلاحی قانون تشکیلات، وظایف و انـتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران ـمصوب1375ـ و اصلاحات بعدی آن و با رعایت تصویب‌نامه شماره 164082/ت373هـ مورخ 10/10/1386 تصویب نمودند:
آیین‌نامه اجرایی تشکیلات، انتخابات داخلی و امور مالی شوراهای اسلامی روستا ونحوه انتخاب دهیار، موضوع تصویب‌نامه شماره 1760/ت21068هـ مورخ 24/1/1378 به شرح زیر اصلاح می‌شود:
1ـ یک ماده به عنوان ماده (48) مکرر به آیین‌نامه یادشده اضافه می‌گردد:
ماده48 مکرر ـ دهیاری‌های کشور براساس سه شاخص درآمد، جمعیت و وسعت روستا توسط وزارت کشور به درجات (1) تا (6) درجه‌بندی می‌شوند.
2ـ ماده (49) به شرح زیر اصلاح می‌گردد:

دنباله در ادامه مطلب

عبدالحمید خدایاری بازدید : 372 پنجشنبه 03 مهر 1393 نظرات (0)


معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري­ها و دهياري­هاي كشور از پرداخت 1066 ميليارد ريال ديگر از محل اعتبارات تبصره (3) ماده (41) گمركي هزينه اي قانون ماليات بر ارزش افزوده سال 1393 به حساب شهرداري ها و دهياري­ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري­ها و دهياري­هاي كشور ، محمد امامي امين با بيان مطلب فوق گفت : از اعتبار فوق مبلغ  203 ميليارد ريال در وجه شهرداري كلانشهرها و 521 ميليارد ريال در وجه ساير شهرداري ها پرداخت شده است.

وي افزود : 342 ميليارد ريال هم به حساب دهياري ها پرداخت شده است.

منبع : سایت سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور

عبدالحمید خدایاری بازدید : 379 پنجشنبه 03 مهر 1393 نظرات (0)

 

شيوه نامه اجرايي دفن بهداشتي پسماندهاي عادي در روستاهاي كشور تهيه و ابلاغ شد

شيوه نامه اجرايي دفن بهداشتي پسماندهاي عادي در روستاهاي كشور در راستاي اجراي مفاد قانون مديريت پسماند بويژه مواد 5 و 6 آيين نامه اجرايي آن به منظور حفظ محيط زيست كشور از آثار زيان‌بار دفع غيراصولي و غيربهداشتي پسماندهاي جامد روستايي با همكاري سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور و سازمان حفاظت محيط زيست تدوين و به استانداري ها ابلاغ شد.

دنباله در ادامه مطلب

عبدالحمید خدایاری بازدید : 385 پنجشنبه 03 مهر 1393 نظرات (0)

زمان برگزاري نخستين «همايش علمي توسعه پايدار و مديريت روستايي در ايران» از سوي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور  از مهر به دي ماه امسال تغيير يافت و علاقه مندان مي توانند تا پايان مهرماه مقالات خود را به اين همايش ارسال نمايند.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور ، در ابتدا قرار بود اين همايش 15 مهرماه امسال و همزمان با روز روستا برگزار شود اما با توجه به برگزاري چند همايش ملي با اين موضوع در اين ماه و همچنين تقاضاهاي استادان و پژوهشگران و مديران اجرائي براي تمديد مهلت مقاله ، زمان برگزاري به دي ماه تغيير يافت.

همچنين دبيرخانه برگزاري همايش اعلام كرد با توجه به تغيير زمان برگزاري همايش و استقبال از ارسال مقاله به اين همايش ، مهلت ارسال مقاله‌هاي جديد تا پايان مهرماه تمديد ‌شد.

لازم به ذكر است كه ارسال مقالات جديد بايستي به صورت اصل مقاله همراه با چكيده و در چارچوب قالب اعلام‌شده در سايت سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور باشد و علاقه مندان از ارسال چكيده مقاله بدون اصل آن خودداري نمايند .

منبع : سایت سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور

عبدالحمید خدایاری بازدید : 365 سه شنبه 25 شهریور 1393 نظرات (0)

تعیین هیئت رئیسه شورای اسلامی دهستان میرآباد در شروع دومین سال فعالیت


با سلام و استعانت از ایزد متعال

 

در روزجمعه به تاریخ 21 شهریور 93 در جهت تعیین هیئت رئیسه جدید در شروع دومین سال فعالیت ، شورای اسلامی میرآباد تشکیل جلسه داد که پس از بحث و تبادل نظر با اکثریت آرا آقای عبدالحمید خدایاری مجددا" به عنوان رئیس شورای اسلامی میرآباد ، آقای مسعود امیریان بعنوان نایب رئیس ، آقایان محمودرضا امیریان ، محمد اسحق حوت و ارسلان داداله زهی به عنوان منشی های شورای اسلامی دهستان میرآباد بمپور تعیین شدند.( ابقای ترکیب سال گذشته )

شورای اسلامی دهستان میرآباد بمپور

عبدالحمید خدایاری بازدید : 431 پنجشنبه 02 آبان 1392 نظرات (0)

شرح وظایف دهیار در روستا 

ماده 10: وظایف تفضیلی دهیار و دهیاری جهت اداره و حفظ توسعه پایدار روستا بر اساس قانون شوراها و با رعایت قوانین و مقررات مربوط به شرح زیر است:

1ـ بهبود وضع زیست محیطی روستا.

2ـکمک به شورا در خصوص بررسی و شناخت کمبودها ، نیازها و و نارسایی های اجتماعی ، اقتصادی ، عمرانی ، بهداشتی ، فرهنگی ، آموزشی و امور رفاهی روستا و تهیه طرح ها و پیشنهادهای اصلاحی و عملی در زمینه های یاد شده و ارائه آن به مسئولان ذی ربط جهت اطلاع و برنامه ریزی و اقدام لازم.

3ـ تشویق و ترغیب روستاییان به انجام اقدامات لازم در جهت رعایت سیاست های دولت.

4ـ مشارکت و همکاری با شورا در جهت پی گیری اجرای طرح های عمرانی اختصاص یافته به روستا .

5ـ همکاری موثر با سازمان ثبت احوال در جهت ثبت موالید و متوفیات و تهیه آمار مربوط.

6ـ تامین اراضی مورد نیاز مرتبط با اهداف و وظایف دهیاری پس از اخذ مجوز قانونی.

7ـ همکاری موثر با مسئولان ذی ربط در جهت حفظ و نگهداری منابع طبیعی واقع در محدوده قانونی و حریم روستا .

8ـ تشویق و ترغیب روستاییان به توسعه صنایع دستی و اهتمام به ترویج، توسعه و بازاریابی محصولات کشاورزی و دامی روستا

9ـ اجرای مصوبات شورا.

دنباله درادامه مطلب

عبدالحمید خدایاری بازدید : 340 سه شنبه 26 شهریور 1392 نظرات (1)

با استعانت از ایزد متعال

جلسه دوّم شورای اسلامی میرآباد بمپور در ساعت 9 شب مورخ 25 شهریور92 در منزل رئیس شورا تشکیل شد و پس از بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات در پیش رو درخصوص تحویل وتحولات دهیاری وتعیین وضعیت دهیار و پیگیری مصوّبات دوره ی قبل مثل بازسازی و بهسازی شبکه آب شرب و پیگیری امورات مرتبط با بنیاد مسکن مثل ترمیم آسفالت و روکش آن و جابجایی تیرهای برق و ... تصمیم گیری شد و موارد مصوّب شد و مقرر شد مکاتبات مربوط به ادارات وسازمان های مربوطه بدون فوت وقت انجام شود. در پایان درساعت 12 جلسه با صلواتی بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.

عبدالحمید خدایاری بازدید : 554 شنبه 16 شهریور 1392 نظرات (0)
آئین‌نامه اجرائی تشکیلات،انتخابات داخلی و امور مالی شوراهای اسلامی روستا و نحوة انتخاب دهیار

ماده 1- در این آئین‌نامه جهت رعایت اختصار به جای «قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1/3/75» عبارت «قانون شوراهای اسلامی کشور» و بجای عناوین «شورای اسلامی روستا» و «حوزه انتخابیه شورای اسلامی روستا» به ترتیب از کلمه‌های «شورا» و «روستا» استفاده می‌شود.

امور داخلی و تشکیلات شورای اسلامی روستا

ماده 2 :
اعضای شوراموظفندحداکثر ظرف مدت یک هفته پس ازقطعی شدن انتخابات ودرروزی که بخشداری بطورکتبی اعلام می‌نماید اولین جلسه خود را در حضور بخشدار یا نمایندة وی و به ریاست مسن‌ترین عضو حاضر تشکیل دهند و به شرح زیر سوگند یاد کنند و آن را امضا نمایند.
«من در برابر کلام الله مجید، به خداوند متعال سوگند یاد می‌کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌نمایم که در حفظ امانت و انجام هرچه بهتر وظایفم و خدمت به مردم کوشا باشم و قانون اساسی و سایر قوانین و مقررات کشور را در چارچوب وظایف واختیارات خود مراعات نمایم و درهمة زمینه‌ها عدالت و انصاف را درنظر داشته و مادام که در شوراهای اسلامی روستا عضویت دارم در رعایت صرفه و صلاح و پیشرفت امور روستا اهتمام نمایم.»

عبدالحمید خدایاری بازدید : 402 شنبه 16 شهریور 1392 نظرات (0)
ماده68- وظایف شورای اسلامی روستا


الف – نظارت بر حسن اجرای تصمیمهای شورای اسلامی روستا .

ب ( اصلاحی 6/7/1382 ) – ارائه پیشنهاد جهت رفع کمبودها ، نارسایی ها و نیازها به مقامات ذیربط . مقامات مذکور موظف به بررسی پیشنهادها و ارائه پاسخ ، حداکثر ظرف مدت دو ماه ، به شورا هستند . در صورت عدم ارائه پاسخ در موعد مقرر ، مراتب برای پیگیری قانونی به اطلاع مقامات مافوق می رسد .

ج ( اصلاحی 6/7/1382 ) –تشکیل گردهمایی عمومی جهت ارائه گزارش کار ودریافت پیشنهادها و پاسخ به سؤالات و جلب مشارکت و خودیاری مردم برای پیشبرد امور روستا حداقل دو بار در سال و با پانزده روز اعلام قبلی

د- تبیین و توجیه سیاستهای دولت و تشویق و ترغیب روستائیان جهت اجرای سیاست های مذکور .

ﻫ - نظارت و پیگیری اجرای طرحها و پروژه های عمرانی اختصاص یافته به روستا .

و – همکاری با مسئولان ذیربط برای احداث ، اداره،نگهداری وبهره برداری از تأسیسات عمومی ، اقتصادی ، اجتماعی و رفاهی مورد نیاز روستا در حدود امکانات .

عبدالحمید خدایاری بازدید : 417 پنجشنبه 14 شهریور 1392 نظرات (0)

وزیر کشور : معاونت عمرانی به معاونت توسعه و عمران شهری و روستائی تغییر می کند

وزیر کشور در اولین گردهمایی معاونین، مدیران و کارکنان وزارت کشور در دولت یازدهم با تأکید بر اینکه همه ما مسؤولیم تا در عمل به مردم اطمینان دهیم که مردمسالاری منطبق بر قانون در جامعه حاکم است گفت : معاونت عمرانی به معاونت توسعه و عمران شهری و روستائی تغییر می کند و در استان ها معاونت توسعه و هماهنگی اقتصادی ایجاد می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ؛ دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی رحمانی فضلی در این دیدار که روز دوشنبه چهارم شهریور برگزار شد با تبریک هفته دولت و روز کارمند اظهار داشت :انشاء الله بتوانیم در عمل وظیفه خود را در مقابل ملت و شهدا انجام داده و عدالت را که همه ما فطرتاً تمایل به آن داریم در گستره وسیع بگسترانیم .

عبدالحمید خدایاری بازدید : 439 سه شنبه 12 شهریور 1392 نظرات (0)
در تاریخ 12 شهریور در محل مسجد آل نبی (ص) بمپور پس از پایان جلسه وتوزیع فرمها .شورای اسلامی میرآباد اولین جلسه خود را در دوره چهارم در محل مسجد آل نبی در جهت تعیین هیئت رئیسه و رابط شورای بخش ، تشکیل داد که پس از بحث و تبادل نظر به اتفاق اکثریت آرا آقای عبدالحمید خدایاری به عنوان رئیس شورای اسلامی میرآباد ، آقای مسعود امیریان بعنوان نایب رئیس ، آقایان محمودرضا امیریان و یوسف دامنی و محمد اسحق حوت به عنوان منشی های شورای اسلامی میرآباد تعیین شده اند. در همین راستا آقای محمد اسحق حوت به عنوان رابط شورای بخش معرفی گردید که برای ایشان آرزوی توفیق می نماییم.
عبدالحمید خدایاری بازدید : 316 سه شنبه 12 شهریور 1392 نظرات (0)
     شوراهای اسلامی دوره چهارم منطقه بمپوردرساعت 9 صبح 12 شهریور92 هم زمان با سراسر کشور در محل مسجد آل نبی (ص) بمپور آغاز به کار خود را کلید زدند . جلسه با تلاوت آیاتی از کلام خداوند توسط حاج محمداسحق حوت آغاز شد و پس از آن امام جمعه بمپور حجت الاسلام محمودزاده حول محور شورا ومشورت آیات وروایاتی را بیان داشتند واز مسئولیت خطیر در قبال مردم و اهمیت آن سخن گفتند . پس از آن فرمانده حوزه انتظامی بمپور لحظاتی کوتاه سخن گفتند. پایان بخش برنامه های جلسه ایراد سوگند خدمتگزاری به مردم وکشور بود که مجری آقای جلال زهی نیا با قرائت آن حاضرین را دعوت به تکرار نمود. حسن ختام جلسه توزیع فرمهای تعیین هیئت رئیسه و رابط شورای بخش بود که از اعضای محترم شوراها خواسته شد که طی 24 ساعت آینده پس از تبادل نظر و رایزنی اعضا فرمها را تکمیل و به بخشداری جهت انعکاس به فرمانداری تحویل دهند. در نهایت جلسه با صلواتی بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 14
 • کل نظرات : 1
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 9
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 14
 • بازدید ماه : 196
 • بازدید سال : 6,410
 • بازدید کلی : 49,499